דף הבית >> טיפים ומאמרים >> הסוכרת בעיני הסוג'וק

הסוכרת בעיני הסוג'וק

העיקרון של שיטת הסוג'וק

ברמות הבסיסיות שיטת הסוג'וק מתבססת על מערכות השתקפות של גוף האדם מכפות הידיים והרגליים. גירוי נקודות ההשתקפות מאפשר להגיע לגוף לאיזון מחדש באמצעות גירוי מנגנוני הריפוי העצמיים הנמצאים בגוף.
ברמות המתקדמות של הסוגו'ק בונים מערכות זרימה אנרגטיות (קונסטיטוציות) המאפשרות את איזון הגוף בצורה שלימה.

הגורם למחלת הסוכרת

מחלת הסוכרת היא יציאה מאיזון המתרחשת באופן ספציפי לכל אדם. חוסר איזון פנימי במישור הגופני, הנפשי או האנרגטי גורם לחלות ולא להתאושש במהירות מהמחלה. הדרך להחלמה מהירה טמונה בהחזרת האיזון לגוף ברמה הפיזיולוגית הנפשית והאנרגטית.

דרך הטיפול בעזרת סוג'וק

בטיפול בסוג'וק במחלת הסוכרת מטפלים בהשתקפות הלבלב אך גם בכבד, במהלכה של מחלת הסוכרת מטפלים בהשתקפות הלבלב ובכבד, לכבד תפקיד משמעותי במהלכה של מחלת הסוכרת בשמשו מחסן אספקה. פתיחת החסימות האנרגטיות באזור הכבד מאפשרת לפתוח את שעריו ולאחסן את הסוכר בעודף. מטפלים בשלושה איברים: הטחול, המוח והמעי. הטחול הוא בלוטת הלימפה הגדולה ביותר בגוף, ולכן פעילותו חיסונית. מצד שני, הטחול מאופיין כאחראי על אנרגיית הלחות, אנרגיית האגירה והאיסוף. למוח תפקיד חשוב בשמירה על איזון מערכת הסוכר, בסוג'וק ברמה הבסיסית  מחפשים רגישות באזור ההיפותלמוס. המעי קשור לספיגת הסוכר וכן להפרשת משפחת חלבונים בשם אינקרטינים המעודדים הפרשת אינסולין.   

כדי לטפל בסוכרת מסוג 2 יש לבצע טיפול משולב, הכולל השתקפויות ומערכות זרימה אנרגטיות, לכל מטופל מותאם טיפול אישי. ההתייחסות הטיפולית אינה כתרופה להורדת סוכר אלא כרוכה בתהליך ריפוי שיגרום לגוף לתפקוד מקסימלי על מנת שיוכל לטפל בכוחות עצמו בכל תופעה בלתי צפויה.

הרמה הגבוהה של טיפול בשיטת הסוג'וק נקראת "דיקור שלושת המקורות". שיטה זו מאפשרת לתכנת מחדש את מערכות הגוף הנמצאות בכפות הידיים.

לסיכום, סוג'וק היא שיטה טיפולית מצויינת לטיפול בסוכרת.
 
 
ניר גודינגר - טיפול אורתופדי אלטרנטיבי, עיסוי הוליסטי ורפואי, התמחות מיוחדת במפרקים.    |     טלפון:  054-6387294  |   nir@relive.co.il
.