דף הבית >> טיפים ומאמרים >> נפלאות הביואורגונומי בחיי היומיום

נפלאות הביואורגונומי בחיי היומיום

הקדמה

את האבחון בשיטת ביו אורגונומי מבצעים באמצעות העפעפיים. הגוף הפיזי שלנו מוקף בשדות אנרגיה, מעין גוף אנרגטי. עין האדם יכולה לראות גם היא בגוף הפיזי, אולם חסימות ופגמים בגוך האנרגטי הן מעבר לתפיסה שלה. העפעפיים, שניחנים בשרירים העדינים ביותר בגוף, מגיבים על שדות האנרגיה שמהם מורכב הגוף האנרגטי. האמצעות עפעוף בטכניקה מיוחדת המטפל סוקר את השדה האנרגטי מסביב לגוף. חסימה אנרגטית מעידה על אפשרות למחלה או לחסימה במערכות יחסים. שדה אנרגטי תקין מראה שכל נושא שנבדק פתוח, זורם ותקין אצל האדם.

כיצד עובדת טכניקת העפעוף? 

בשיטה דומה לזה האייפק והקינזיולוגיה, המטפל שואל את הגוף האנרגטי שאלות של כן או לא ("האם יש תקלה באיזור מסוים?") והעפעפיים מגיבים על התשובות האנרגטיות. הטיפול הוא בקשה אנרגטית לשינוי. הן האבחון והם הטיפול נעשים ללא מגע, ויכולים לעבור אפילו דרך הטלפון. אנו מתחברים לגוף האנרגטי של האדם או בעל החיים שהוא גוף ההילה. אנו מנקים בגוף ההילה את המחלה, הפחד, הטראומה או התלות האנרגטית אשר גורמים לגוף למצב האנרגטי בו הוא שמור.

השפעות הטיפול הביו אורגונומי

הטיפול משפיע על האדם בשלושה הרבדים:
ברובד הפיזי, ברובד הרגשי וברובד הרוחני.
ברובד הפיזי המטופל חש בהקלה בכאבים, באיזון האנרגטי ובתחושה חיובית של רצון להמשיך ולצמוח
ברובד הרגשי, הטיפול הביו אורגונומי מחזק את הגוף הרגשי המשפיע על הרגשות ועל הרצון. המטופל מוותר על רגשות שליליים ומחזק את הרגשות החיוביים המובילות לשלוות הנפש ולהתפתחות אישית ואת חיזוק הרצון ליצירה פוריה.
ברובד הרוחני- המטופל משפר את היכולות העל-חושיות המאפשרות ראיה ותחושה של דברים מעבר למציאות הנתפסת בחושים הפיזיים הבסיסיים.
 
ביואורגונומי בחיי היומיום

בשיטת הביו אורגונומי ניתן לטפל בילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז. הטיפול עוזר להם להיות רגועים ומרוכזים יותר במהלך השיעור, להתמודד עם שיעורי הבית בקלות רבה יותר ולשבת שלוים יותר כמו ילדים אחרים.
פן נוסף של הטיפול הביו אורגונומי מאפשר להתמודד במערכות יחסים בין חברים בבית הספר ומול מורים, טיפול בפחדים הקשורים בהצלחה במבחנים, יצירת מרחב נוח ללמידה ואף יצירת התמודדות עם מצבי כעס ודאגה.
הטיפול הביו אורגונומי מטפל במערכות יחסים בין בני זוג. כדי לגלות חסימות הקשורות לאהבה ולזוגיות בודקים מה מתרחש בצ'אקרות המין והלב. אם צ'אקרת המין סגורה מאחור, יהיה חוסר רצון במין, ואםפ היא סגורה מלפנים יהיה אולי רצון, אבל יהיה קשה למצוא עונג. אם צ'אקרת הלב סגורה מאחור יהיה חוסר רצון לאהוב ולהיקשר, אם היא סגורה מלפנים גם אם אוהבים אותנו לא נרגיש בכך.  בודקים מה קורה לאנגיות של בני הזוג כשהם נפגשים וכשהם מדברים כשהם זה לצד זה. בודקים את הקוטביות המגנטית שלהם: אנרגיות העובדות כמו סוללה, על פלוס ומינוס. אנו נמשכים לבן זוג שהקוטביות שלו הפוכה כמו במגנטים. אם הקוטביות בין בני הזוג לא מתאימה יש תתקלות במשיכה המינית ובפתיחת הלב. חלק מהתהליך הטיפולי הוא בירור מה שמתרחש בין בני הזוג בגלגולים קודמים. לא פעם העפעוף מגלה שיש לבני הזוג זכרונות מכאבים שהם גרמו זה לזה בגלגולים קודמים. גם אם הזיכרון עצמו לא קיים, בזיכרון האנרגטי של האישה נחרת שלאהוב את בן זוגה קשור לכאב.   

הטיפול הביו אורגונומי עוזר גם במחלות פיזיות כמו דלקות אוזניים, המטננות, שפעת, וירוסים , בעיות שינה ובכל בעיות מערכת התנועה (שיקום מפרקים ושרירי מערכת התנועה)


הטיפול מועיל מאוד גם בשיפור איכות חייהם של בעלי חיים, צמחים, ניקוי אנרגטי של חדרים ואנרגיות שליליות
 
לסיכום, השפעות הטיפול הביו אורגומי מורגשות החל מהטיפול הראשון. הטיפול הביו אורגונומי מסייע לחיבור ישיר עם העוצמות שלנו, חיבור והפעלת הפוטנציאל, חיזוק ואיזון אנרגטי, חיבור לתדר גבוה ולאנרגיה הקוסמית, הסרת מחסומים ותקיעות רגשית ואיזון הגופים והמרכזים האנרגטים.
 
ניר גודינגר - טיפול אורתופדי אלטרנטיבי, עיסוי הוליסטי ורפואי, התמחות מיוחדת במפרקים.    |     טלפון:  054-6387294  |   nir@relive.co.il
.