דף הבית >> סגולות שמן הלבונה

סגולות שמן הלבונה - 
הקשר בין כאבי גב תחתון לבין תחושה של חוסר ביטחון קיומי כלכלי

שמן הלבונה מיועד לטוהר, לניקיון, ליראת קודש. השמן מקל על כאבי גב תחתון ומזכיר תקופות תמימות מהילדות. השמן משפיע על מערכת החיסון ובהרחה נוצרת תחושת קור בעצם הזנב, אשר מצביעה על חוסר נוחות ודאגות קיומיות. בהרחת השמן נוצרת תחושה בעורף - בבסיס הגולגולת.
לבונה הינו שמן של מידיטציה ומסייע לתופעות פסיכוסומטיות כמו לחץ דם ואלרגיות. הוא עוזר לחזק את האינטואיציה ולנצל את האינפורמציה המגיעה מהתת-מודע. נותנים למטופל לפזר את השמן בעצמו על חוליות הגב התחתון, והמטפל מניח טיפה גם על חולית הגב השביעית. כמו כן, שמים טיפה על גב היד מעל כל אצבע.

כאבים של גב תחתון נגרמים כתוצאה מחוסר ביטחון קיומי כלכלי של קורת גג. בעצם העובדה ששואלים את המטופל על הבית, עולות למטופל פתאום תובנות, וייתכן ויעשה שינוי באמצע החיים אשר ייטיב עמו. לבונה הוא שמן היכול להוביל אותנו לחשיבה חיובית ומשחרר מידע מהתת מודע. הוא שמן טוב לאינטואיציה ומידיטציה. הוא יכול להלק במקרים של התפרצויות פסיכוסומטיות כאשר הגורם להם מודחק ע"י המטופל.

לסיכום, שמן הלבונה מחבר בין גוף ונפש על מנת להסתייע להתבונן פנימה. 
 
ניר גודינגר - טיפול אורתופדי אלטרנטיבי, עיסוי הוליסטי ורפואי, התמחות מיוחדת במפרקים.    |     טלפון:  054-6387294  |   nir@relive.co.il
.